Podívejte se na televizní reportáž o výrobcích STIMZET na veletrhu.
(odkaz vede do nového okna)

Technický týdeník uveřejnil článek o našem inovačním programu "Budoucnost výroby řezných nástrojů STIM ZET spočívá v nových technologiích" - přečtěte si (pdf)
V rámci projektu Rozvoj I bylo pořízeno zařízení v celkové hodnotě 40 milionů korun. Jedná se zejména o nová strojní zařízení, především přesné brusky, ostřičky, soustružnické automaty, tryskací zařízení, dva vysoce výkonné laserové popisovací stroje, ale také nové kontrolní a metalografické pracoviště.

V časopisu Strojárstvo je článek "Cez obchod k výrobe" o exkurzi do naší výrobní divize, kterou firma pořádala pro své zákazníky - přečtěte si (pdf)
Partneri M&V si mohli prezrieť všetky operácie pri výrobe rezných nástrojov od delenia materiálu, až po značenie a balenie hotových výrobkov vo výrobných priestoroch divízie v areáli bývalej Zbrojovky Vsetín. „Chceme našim stávajícím partnerům ukázat, že výroba tady skutečně funguje. Protože po naší dvacetileté historii jako obchodní firmy, nám často nevěří, že jsme také výrobci. My si myslíme, že je to škoda. Díky výrobní divizi totiž dokážeme nabídnout i nestandardní řešení, speciální vrtáky, stupňovité vrtáky a mnoho dalších nástrojů. Naše technologie přinášejí zákazníkům zvýšení produktivity, zkrácení časů a zkvalitnění celé produkce,“ vysvetľuje Josef Velešík, konateľ spoločnosti.

Zpět na Hlavní stranu